icon

Що таке програма?

“Stand By Me” / «Будьмо разом» – це спеціально розроблена програма з турботою та увагою до дітей та молоді з України. Її місія полягає в сприянні їх інтеграції в країнах, де вони зараз проживають.

Ми прагнемо, щоб кожен молодий українець віком від 14 до 24 років отримував підтримку від болгарського ровесника під час перебування в нашій країні /принаймні протягом перших 12 місяців після прибуття/. Наша мета полягає в тому, щоб кожен молодий українець у Болгарії отримав підтримку, щоб продовжити навчання та відчути себе частиною спільноти, чи то в Україні, чи в інших країнах.

Програма складається з трьох основних заходів, які проводяться регулярно щотижня:
Фізична активність: РУХАЙСЯ!
Навички: ВІДКРИЙТЕ СВОЮ ЕЛЕМЕНТ!
Волонтерство: ВІДДАЙТЕСЯ СПРАВІ!
Нарешті, кожен учасник переживає пригодницьку подорож з друзями. Якщо він все успішно завершить, то отримає престижний сертифікат, визнаний у всьому світі.

content

Як працює програма?

Основна ідея міжнародної премії герцога Единбурзького дуже гнучка.
Це дозволяє програмі «Будьмо разом» пропонувати широкий спектр заходів, таких як розвиток нових навичок, фізична активність, волонтерська служба та дослідження місцевої природи з друзями під час пригодницької подорожі.

Наше бачення щодо цього охоплює кілька варіантів.

Залучення як учасника

Включення до Премії українських дітей та молоді віком від 14 до 24 років як учасників програми.
business

Болгарських лідерів

Включення до Премії болгарських лідерів, які хотіли б бути наставниками українських учасників. Це можуть бути поточні лідери або нові, які пройдуть навчання та зареєструються в програмі взяти на себе цю роль.
students

Залучатися як лідери

Включно з новими Лідерами з української громади в Болгарії. Це можуть бути люди старше 24 років, прихильників ідей Премії, які б пліч-о-пліч підтримували своїх земляків. Програма відкрита для всіх, хто вірить у її місію, незалежно від того, як довго вони живуть у Болгарії.

like

Сприяння інтеграції

Надання підтримки болгарським учасником своєму українському другу в одній чи кількох видах діяльності Премії. Це може бути онлайн або в прямому ефірі відповідно до конкретного випадку, як службова діяльність у Премії для болгарського учасника або інший відповідний спосіб полегшити інтеграцію української молоді, вивчення болгарської мови тощо. Таким чином, він отримує справжнього друга, з яким він може адаптуватися, рости і розвиватися пліч-о-пліч.

За сприяння:

bcause
Unicef

Навіщо приєднуватися Stand by me?

Навіщо в це втручатися?

Plan